Blog

Rodzaj siedziska typu hoker, może być idealnym dopełnieniem Twojego biura. Ze względu na panującą modę na meble w stylu retro, drewniane hokery ponownie zyskały rozgłos. Chyba każdy kojarzy charakterystyczne długie nogi i często ozdobne szczyty. Dlaczego więc, nie wykorzystać ich jako element wystroju wnętrza?

Gdzie najlepiej sprawdzi się hoker?

Hokery sprawdzą się idealnie zarówno w pomieszczeniach o minimalistycznym wystroju, jak i tych bardziej zagospodarowanych. Wszystko zależy od stylistyki w której urządzone jest dane pomieszczenie. Hokery Fameg, to szeroki wybór najróżniejszych modeli. Od prostych, o nieskomplikowanej budowie, po bardziej zdobione i masywne. Hokery będą idealnym rozwiązaniem w biurze, które zaopatrzone jest w regulowane stoły. Bardzo często, wykorzystuje się je również na recepcjach. Taki rodzaj krzeseł, pozwala niezauważenie dać odpocząć nogom, poprzez oparcie ich o ramę. Dzięki swojej uniwersalności, sprawdzą się także jako siedziska w bufecie czy jadalni. Hoker sprawdzi się także idealnie w salach konferencyjnych, szkoleniowych, audytoriach czy gabinetach, przeznaczonych do konsultacji z klientami.

Wysoka jakość drewna z którego wykonane są Hokery Fameg

Przeglądając rodzaje hokerów Fameg, możemy natknąć się na model wykonany w stu procentach z naturalnego drewna bukowego. Drewno to, jest znane ze swojej niezwykłej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne. Jest bardzo popularne na rynku mebli drewnianych, ze względu na solidność i braku problemów podczas obróbki. Dzięki temu, jesteśmy w stanie kształtować go w dowolny rodzaj mebli. Buk, naturalnie występuje w jasnym odcieniu, delikatnie żółtym bądź czerwono-brązowym. Często w drewnie możemy również zauważyć czerwone plamki, które nadają mu ciekawego wyglądu. Bukowe hokery Fameg dostępne na https://noblestudio.pl/, są wysoce odporne na zarysowania i odpryski po pomalowaniu farbą. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego biura niepowtarzalny klimat oraz wygodę, rozważenie zakupu hokera może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Leave a Comment