Blog

Mobilne lodowisko jest w okresie zimowym jedną z najbardziej popularnych atrakcji zarówno w mniejszych, jak i większych miastach. Decyzja o inwestycji w taki obiekt powinna być jednak przemyślana. Dlatego warto się zająć tym zagadnieniem odpowiednio wcześniej.

Budowa lodowiska mobilnego – jak zrobić to dobrze?

Lodowisko mobilne to obiekt, który pracuje w różnych warunkach atmosferycznych. Dlatego to właściwego funkcjonowania potrzebuje sprawnego i wydajnego systemu mrożącego. Dzięki niemu tafla będzie odpowiednio zmrożona niezależnie od panującej w mieście temperatury. Sercem układu mrożącego jest agregat chłodniczy. To on odpowiada za mrożenie systemu rur, które są rozprowadzone po całym obiekcie. Układ ten musi być szczelny, by z lodowiska można było korzystać w sposób bezpieczny przez cały sezon. Poza tym, taki obiekt powinien stanąć w miejscu chętnie uczęszczanym przez mieszkańców i turystów. Lokalizacja dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta zapewni nam odpowiednio duże zainteresowanie lodowiskiem. Dlatego na taki obiekt decydują się także właściciele kin czy galerii handlowych. Pamiętajmy, że lodowisko musi znajdować się w pobliżu przyłącza wodnego czy energetycznego. Pozwoli nam to zapewnić prawidłowe działanie obiektu.

Wynajem lodowiska – gdzie szukać dobrych rozwiązań?

Decyzja o inwestycji w lodowisko mobilne nie musi wiązać się z koniecznością jego zakupu. W sieci znajdziemy bowiem o wiele korzystniejsze oferty. Jedną z nich jest wynajem lodowiska. Oferta ta pozwala zaopatrzyć się w wysokiej jakości rozwiązania w bardzo dobrej cenie. Decydując się na takie rozwiązanie nie musimy także martwić się o przechowywanie obiektu czy jego serwisowanie. Na tej stronie dowiesz się więcej na ten temat https://www.ras-lodowiska.pl/produkt/wynajem-lodowisk-mobilnych/. Firmy oferujące wynajem lodowiska korzystają z urządzeń renomowanych producentów, dzięki czemu ich obiekty mogą działać prawidłowo przez cały sezon. Warto więc zapoznać się z ich ofertą, a także skorzystać z możliwości doradztwa. Pozwoli nam to wybrać rozwiązanie dostosowane do naszych potrzeb.

Leave a Comment