Blog

Asertywność wbrew pozorom oraz panującemu przekonaniu, nie jest jedynie umiejętnością mówienia – nie. Składa się z wielu innych czynników, takich jak zdolność wyrażania swojego zdania w określony sposób oraz utrzymywania zdrowych relacji międzyludzkich. Dzięki asertywności, możemy łatwo nakreślić swoje granice oraz zdobyć szacunek wśród swoich współpracowników oraz tak naprawdę każdego z kim spędzamy czas.

Asertywność w praktyce – umiejętność, która przyniesie więcej niż myślisz

Asertywność jest bardzo przydatną umiejętnością, która pozwoli nam obronić się przez warunkami, które niekoniecznie działają na naszą korzyść. Jeśli nie posiadamy jej od urodzenia, możemy z łatwością nauczyć się jej na kursie asertywności w praktyce. Należy jednak pamiętać, że aby przyniósł efekty, musimy korzystać z nabytych informacji na co dzień. Asertywność jest niezwykle przydatna podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na której rekruter zadaje nam niewygodne pytania, na które wcale nie musimy odpowiadać. Sprawdzi się również podczas rozmowy z przełożonym na temat podwyżki lub rzeczy, które nie podobają nam się w naszym stanowisku. Umiejętność kulturalnego oraz elokwentnego wyrażenia swojego zdania, jest bardzo ceniona oraz powoduje, że ludzie patrzą na nas zupełnie inaczej. Nie ma przecież nic złego w przedstawianiu swoich poglądów w przystępny dla każdego sposób. Dzięki asertywności, możemy przejść na zupełnie nowy poziom jakości życia.

Asertywność w praktyce – do kogo skierowany jest kurs?

Kurs asertywności w praktyce, to świetna inicjatywa dla osób, które posiadają problemy z poczuciem własnej wartości oraz pewnością siebie. Dzięki informacjom zdobytym na kursie, możemy zdobyć wiedzę, która pozwoli nam poruszać się w świecie gier psychologicznych, stosowanych przez ludzi na co dzień. Szkolenie dostępne jest na stronie https://zdalnekompetencje.pl/kurs/asertywnosc-w-praktyce/. Dzięki formie online, możemy korzystać z niego w dowolnym momencie. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które wolą uczyć się w domowym zaciszu lub pobliskiej kawiarence.

Leave a Comment