Blog

Baterie umywalkowe są podstawowym elementem wyposażenie każdej łazienki. Zresztą chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie bez nich funkcjonalnego wnętrza. Dobrze dobrane nie tylko będą ciekawą ozdobą wnętrza, ale także i będą miały wpływ na zmniejszenie zużycia wody, co przełoży się na oszczędności. Według ekspertów, projektantów wnętrz, a także i klientów indywidualnych jednymi z lepszych są baterie umywalkowe Kludi.

W ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl znajduje się szeroki wybór baterii umywalkowych stojących Kludi. Modele te różnią się od siebie nie tylko sposobem montażu, wielkością, designem, parametrami technicznymi, ale także i kolorystyką. W ofercie renomowanej marki Kludi znajdują się bowiem nie tylko klasyczne baterie chromowane, ale także i takie w kolorze czarnym, złotym czy białym. Ze względu na tak duże zróżnicowanie, z łatwością można dopasować do łazienki baterię umywalkową Kludi w stylistyce nowoczesnej, klasycznej czy retro.

Bateria umywalkowa Kludi Bozz w kolorze czarny mat

Czarne baterie łazienkowe cieszą się od dobrych kilku sezonów sporym zainteresowaniem. Raczej dziś już nikogo nie dziwi to, że właśnie w łazience znajdują się czarne baterie, a nie klasyczne chromowane. Kolor czarny pasuje nie tylko do łazienek nowoczesnych, w których są czarne płytki, ceramika sanitarna czy inne elementy wyposażenia w kolorze czarnym, ale tak naprawdę także do praktycznie każdego wnętrza, w którym będą ciekawym kontrapunktem kolorystycznym.

Obecnie na rynku znajduje się ogromny wybór czarnych baterii łazienkowych. Jednymi z częściej wybieranych są wysokie baterie umywalkowe czarne Kludi Bozz. Modele te zachwycają nie tylko swoją estetyką, ale także i parametrami technicznymi. Bateria wyposażona jest w ceramiczną głowicę, która jest gwarantem jej długotrwałego, bezawaryjnego działania. Poza tym na końcu wylewki bateria Kludi Bozz posiada specjalny perlator s-pointer Caché. Aerator ten posiada funkcję ustawienia strumienia wody. Poza tym, dzięki perlatorowi wypływająca woda jest napowietrzana, ma większą objętość, jest perlista – w rezultacie zużywa się jej nawet 30 – 40% mniej. Baterie posiada także innowacyjna fubkcję Eco. Model ten w konkurencyjnej cenie znajduje się w ofercie sklepu internetowego ŁazienkiABC.pl.

Bateria umywalkowa elektroniczna Kludi Balance

Elektroniczne baterie umywalkowe można spotkać nie tylko w publicznych łazienkach, w galeriach czy kinach, ale coraz częściej i w łazienkach domowych. Modele te posiadają wiele zalet. Jedną z ważniejszych jest oszczędność wody. W przypadku baterii elektronicznych zużywa się tylko tyle wody, ile tak naprawdę potrzebujemy. Poza tym modele te są bezproblemowe w utrzymaniu czystości. Aby uruchomić baterię nie trzeba dotykać kurków czy uchwytu. Wystarczy zbliżyć dłonie, aby mechanizm został uruchomiony. Na rynku znajduje się wiele modeli baterii bezdotykowych, chociaż jedną z częściej wybieranych jest bateria umywalkowa elektroniczna Kludi Balance. Model ten jest idealnym połączeniem ciekawego designu i bardzo dobrych parametrów pracy.

Leave a Comment