Blog

Interesujesz się romantycznym sposobem spędzenia czasu z bliską osobą? A może szukasz więcej informacji na temat tego, czym jest masaż dla par? Rozwiejemy Twoje wszystkie obawy oraz wątpliwości! Czas dowiedzieć się, na czym dokładnie polega masaż dla par, kto może z niego skorzystać oraz jak wygląda takie spotkanie. Jeśli jesteś zainteresowany – zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem! Na pewno dowiesz się z niego wszystkiego, co jest potrzebne w kwestii masażu dla par.

Co to jest masaż dla par?

Mówiąc najprościej, masaż dla par ma miejsce wtedy, gdy ty i twój przyjaciel, partner, rodzic lub inna bliska osoba wspólnie cieszycie się masażem, ale leżąc na dwóch oddzielnych łóżkach obok siebie. Masaż odbywa się w tym samym pomieszczeniu, jednak jest w pełni indywidualny dla każdego.

Jest dwóch masażystów – po jednym na każdą osobę. Jak każdy inny masaż, tak samo i masaż dla par może obejmować kojącą muzykę, aromaterapię lub delikatne, romantyczne oświetlenie świec. Te sesje masażu są często udostępniane jako prezent dla romantycznych partnerów, ale nie muszą. Korzystają z nich zarówno pary, podczas wspólnych ważnych wyjść, np. z okazji rocznicy, Walentynek czy urodzin.

Czy podczas masażu dla par każdy jest tak samo masowany?

Oczywiście, że nie – każdy, nawet w trakcie masażu dla par jest traktowany w pełni indywidualnie. Odbywa własne konsultacje z masażystą, może go poinformować o swoich pragnieniach i potrzebach. Jednocześnie to najlepszy moment, by np. powiedzieć masażyście o problemach zdrowotnych, miejscach szczególnej uwagi lub o tym, że niedawno mieliśmy operację lub zabieg.

Dodatkowo podczas masażu dla par każdy może otrzymać inny masaż. Dla jednej osoby z pary może to być typowy masaż relaksacyjny, odprężający – dla drugiej zaś leczniczy lub masa tajski.

Masaż dla par – szansa na coś nowego

Masaż dla par to okazja, by spróbować w swoim związku czegoś zupełnie innego! Możesz iść do wielu restauracji w swojej okolicy, zanim randki z kolacją staną się nudne i powtarzalne. To samo dotyczy chodzenia do kina. Chociaż film jest zawsze inny, proces jest zawsze taki sam.

Wykonanie masażu dla pary pozwala tobie i twojemu partnerowi pokonać nudę oraz powtarzalność i trochę pomieszać w swoim związku! Dzielenie się nowymi doświadczeniami jest tym, o co chodzi w byciu parą. Ważne jest, aby wypróbować różne zajęcia i znaleźć nowe rzeczy, które lubicie robić razem.

Czas dla siebie podczas masażu dla par

W ciągu tygodnia trudno jest znaleźć czas na spędzenie z partnerem codziennych zajęć. W koło jest masa innych obowiązków, takich jak rachunki, praca i rodzina przeszkadzająca na każdym kroku. Nawet podczas wieczornych randek przy kolacji kusi Cię ciągłe sprawdzanie telefonu, aby czytać i odpowiadać na e-maile z pracy.

Masaże dla par pozwalają się zrelaksować i odłożyć pracę na około godzinę, aby spędzić czas relaksując się z partnerem. Najlepsze w uzyskaniu masażu jest to, że daje on takie same korzyści relaksacyjne, jak krótkie wakacje. Nie będziesz musiał nawet brać dnia wolnego od pracy ani zostawać gdzieś na noc.

Leave a Comment