Blog

Duży penis to marzenie wielu mężczyzn.

Chociaż dla wielu rozmiar nie ma znaczenia, to jednak wielkość członka wpływa na pewność siebie.

Jeśli chcemy bezpiecznie powiększyć penisa, to mamy wiele opcji do wyboru. Część osób decyduje się na zabieg, który może mieć efekty uboczne.

Jednak zdecydowana większość wybiera metody, które pozwalają nam powiększyć penisa w domowym zaciszu.

Jak powiększyć penisa?

Najpopularniejsze sposoby powiększania penisa to przyjmowanie tabletek, a także stosowanie pompki erekcyjnej.

Oprócz tego w sklepach znaleźć możemy kremy i żele, które również powiększają penisa. Dodatkowo warto wykonywać ćwiczenia rozciągające członka, co również wpłynie na zwiększenie jego rozmiaru.

Niezależnie od tego jaką metodę wybierzemy, najważniejsza je regularność. Żeby osiągnąć oczekiwane efekty, musimy stosować się do zaleceń producenta danego produktu.

Najlepsze efekty uzyskamy, jeśli połączymy ćwiczenia rozciągające z tabletkami i stosowaniem pompki.

Jakie ćwiczenia na powiększenie penisa?

Na powiększenie penisa najlepsze są ćwiczenia rozciągające.

Powinniśmy je wykonywać codziennie przez około 10-15 minut, najlepiej przed stosunkiem. Do ćwiczeń warto używać lubrykant.

Trening wykonujemy na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest rozciąganie penisa w stanie spoczynku:

  1. Obejmujemy członka u podstawy kciukiem i palcem wskazującym
  2. Następnie powoli rozciągamy penisa.
  3. Na początek rozciągamy na wprost, a później w prawą i lewą stronę.

Ćwiczenie to rozciąga ciała jamiste prącia, przez co mogą one pomieścić więcej krwi. Przełożyć się to na dłuższego i grubszego penisa w trakcie erekcji.

Oprócz ćwiczeń rozciągających powinniśmy wykonywać treningi mięśni Kegla. Wpływają one na lepsze ukrwienie penisa i utrzymanie erekcji przez dłuższy czas.

Najlepszym ćwiczeniem jest doprowadzenie do wzwodu i położenie ręcznika na penisie. Żeby ręcznik nie spadł na ziemię, musimy zaangażować do pracy mięśnie Kegla.

Więcej ćwiczeń na powiększenie penisa znajdziesz tu: https://doktorfit.edu.pl/domowe-sposoby-na-powiekszanie-penisa/

Pompki erekcyjne na powiększenie penisa

Rynek akcesoriów erotycznych oferuje nam gadżety na powiększanie penisa w postaci pompek erekcyjnych.

Ich ceny wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Pompki możemy podzielić na próżniowe i wodne. Działają one na podobnej zasadzie. Pompki erekcyjne wytwarzają podciśnienie, które zwiększa napływ krwi do członka.

Ciała jamiste znajdujące się w penisie rozciągają się, żeby pomieścić większą ilość krwi. Regularne stosowanie pompki może na stałe powiększyć penisa. Producenci tego typu urządzeń zalecają stosowanie codziennie przez około 15 minut.

Jeśli używamy pompkę przed stosunkiem, to pod koniec pompowania zakładamy na penisa pierścień erekcyjny, a następnie zdejmujemy pompkę.

Dzięki temu w czasie stosunku członek będzie grubszy i większy, co z pewnością zadowoli partnerkę. Pamiętajmy, żeby po stosunku zdjąć pierścień z penisa.

Tabletki na powiększenie penisa – dlaczego warto je stosować?

Tak jak sportowcy sięgają po różnego rodzaju suplementy, tak również mężczyźni borykający się z problemem małego penisa sięgają po tabletki.

Produkty tego typu zawierają naturalne składniki, które od wielu lat są stosowane w medycynie ludowej do leczenia problemów z erekcją.

Preparaty na powiększenie penisa zwiększają poziom testosteronu, a także poprawiają pracę całego organizmu. Składniki w nich zawarte zwiększają napływ krwi do ciał jamistych penisa.

Po kilkumiesięcznej kuracji możemy zyskać nawet 6-8 cm długości i około 4 cm w obwodzie. Oczywiście wszystko zależy od możliwości naszego organizmu.

Tabletki stosujemy dwa razy dziennie. Oprócz tabletek w sklepach znajdziemy także kremy i żele. Podobnie jak tabletki zawierają składniki poprawiające ukrwienie członka.

Różnica polega na tym, że krem lub żel stosujemy około 5-10 minut przed stosunkiem.

Leave a Comment