Blog

Nie potrzebujesz całego pokoju, aby praca w domu była dla Ciebie. Możesz wyodrębnić miejsce do pracy w prawie każdym pomieszczeniu w domu, używając tylko biurka i kilku kluczowych elementów. Skorzystaj z tego przewodnika, aby zidentyfikować obszary w domu, które można przekształcić w domowe biuro, uzyskać wskazówki organizacyjne dotyczące małych przestrzeni biurowych i znaleźć pomysły na rodzaje mebli biurowych, których będziesz potrzebować.

Blisko wyjścia

Zmień definicję biura, ustawiając miejsce do pracy tuż obok patio lub innych drzwi zewnętrznych. Wybierz jednoczęściowe biurko i szafkę, które ładnie pasują do ciasnych przestrzeni. Połącz ze stylowym krzesłem biurowym na kółkach, które można złożyć, gdy nie jest używane.

Myśl na mniejszą skalę

Metr lub półtora przestrzeni na ścianie to wszystko, czego potrzebujesz do małego biurka i siedzenia, jak wyściełany stołek. Dodatki, takie jak proste krzesło dla gości i wysoka donica wypełniona zielenią, sprawią, że nowe miejsce pracy będzie bardziej zachęcające.

Ściana

Wykorzystaj w pełni każdą przestrzeń na ścianie dzięki regałowi i dopasowanemu biurku. Wysoki regał z drzwiami skrywa materiały biurowe, a otwarte półki pełnią jednocześnie funkcję gablot. Rozważ ożywienie swojego biura ściennego odważną tapetą i lustrami.

Pod schodami

Jeśli masz schody, prawdopodobnie zmieścisz pod nimi kącik biurowy, który jest zarówno prywatny, jak i funkcjonalny. Omiń biurko i wybierz stolik, który idealnie pasuje do przestrzeni pod schodami. Lub zaoszczędź więcej miejsca na podłodze i zamontuj pływające biurko do ściany wraz z bardzo potrzebnym miejscem do przechowywania z półkami lub skrzynkami cieniowymi.

W kuchni

Zamiast biurka wybierz blat kuchenny lub wyspę. Jest nieużywany w godzinach pracy, a dzięki stołkowi barowemu o odpowiedniej wysokości stanowi idealną przestrzeń do rozłożenia się i wykonania pracy.

Wolny pokój

Stwórz wielofunkcyjną przestrzeń w wolnym pokoju z kanapą, regałami i biurkiem. Podczas pracy nowe biuro to idealna przestrzeń do spotkań lub wyciszenia. Kiedy przychodzą goście, pokój zamienia się z powrotem w hotelowe sanktuarium do spania.

Zrób miejsce

Bez względu na to, jak mały jest Twój dom, zawsze jest miejsce do pracy. Myśl nieszablonowo i zamień pufę w stylu stołu w swoim salonie w biurko w godzinach pracy. Dodaj pluszowy dywan pod spód, aby uzyskać wygodne miejsce do siedzenia.

Biuro narożne

Miniaturowe, odchylane biurko sekretarskie wygląda świetnie, gdy nie jest używane i ciężko pracuje, gdy jest. Umieść jeden w rogu i wybierz akcesoria na biurko, które mogą służyć jako dekoracja, na przykład unikalna lampa.

Strych

Czasami najlepszym miejscem w domu na przestrzeń biurową jest obszar, w którym nic innego nie pasuje. Pozioma przestrzeń pod okapem strychu to wystarczająca ilość miejsca na biurko, dywanik i krzesło biurowe. Zawieś lampę wiszącą, aby dodać światło bez zajmowania cennego miejsca na biurku.

Stworzenie w domu przestrzeni, która pracuje równie ciężko, jak Ty, wymaga tylko odrobiny inspiracji, odpowiednich mebli i praktycznego wystroju. Kiedy już zdecydujesz, gdzie umieścić swoje nowe biuro domowe wystarczy że je odpowiednio zaadoptujesz.

Leave a Comment