Blog

Kłopoty finansowe sprawiają, że wiele osób pragnie sprzedać nieruchomość w możliwie najkrótszym terminie. Jest to skuteczny sposób na to, aby pozyskać niezbędną gotówkę. Niestety – nie zawsze jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Bywa tak, że ogłoszenie wisi w sieci przez kilka lat, a zainteresowanie domem jest znikome. Obniżanie ceny nie jest dobrym posunięciem, gdyż w ten sposób jedynie tracimy. Prawdziwym strzałem w dziesiątkę wydaje się być oferta KupujemyM.pl. Poniżej umieszczono wszystkie najistotniejsze informacje.

Ekspresowa wycena nieruchomości

Skup nieruchomości wydaje się być fantastyczną opcją dla tych, którzy potrzebują pieniędzy „na już”. Należy podkreślić, że nie jest to agencja pośrednicząca w sprzedaży. W tym przypadku możemy sprzedać dom w ciągu kilku dni. Pierwszym krokiem jest oczywiście jego wycena. W tym celu wystarczy jedynie uzupełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej. Nie trwa to zbyt długo, a więc nie trzeba obawiać się zbędnych formalności. Ne cenę budynku wpływa wiele czynników m.in. jego standard, rok budowy, czy też lokalizacja. Oczywistym jest, że wycena nie jest równoznaczna z podpisaniem umowy. Ponadto, nie generuje ona żadnych dodatkowych kosztów, co również stanowi zaletę.

Niekłopotliwe przeprowadzenie transakcji

KupujemyM to godny zaufania skup nieruchomości, który funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Właśnie dlatego współpraca nie wiąże się z żadnym ryzykiem – potwierdzają to liczne pozytywne opinie wystawione przez klientów. Przeprowadzenie transakcji nie generuje niepotrzebnych spraw formalnych. Trzeba podkreślić, że nie ma większego znaczenia stan prawny budynku. Dodatkowym plusem jest fakt, że w skupie można sprzedać również nieruchomości zadłużone. Nie ma konieczności wcześniejszej spłaty długów, co z pewnością zadowoli osoby w ciężkiej sytuacji finansowej.

Natychmiastowa wypłata gotówki

Sprzedając nieruchomość w skupie można zapomnieć o długim czasie oczekiwania na wypłatę gotówki. Bardzo często pieniądze wypłacane są natychmiast po podpisaniu umowy notarialnej. Właśnie dlatego z omawianego rozwiązania chętnie korzystają ci, którzy z różnych powodów nie mogą czekać na pieniądze. Proces sprzedaży domu wcale nie musi być długi i męczący! Cała procedura może trwać mniej niż tydzień.

Leave a Comment