Blog

W aranżacji wnętrz najtrudniejsze jest zarządzanie przestrzenią. O ile rozplanowanie ustawienia poszczególnych mebli jeszcze nie sprawia takich problemów, schody zaczynają się w momencie kiedy wnosi się do pomieszczenia swoje rzeczy osobiste, dekoracje czy książki. Co więcej, przez lata bibelotów przybywa, a dom się nie rozciąga. Jeśli więc chcesz zrobić sobie miejsce na najnowsze tomy ulubionego cyklu książkowego, kolekcję płyt lub wazon z kwiatami, może pora pomyśleć o zamontowaniu drewnianej półki? 

Półki na ścianę z drewna – salon 

Salon to idealne miejsce na elegancką drewnianą półkę, nie koniecznie ze względów czysto praktycznych. W pokoju, w którym przesiadujesz razem zresztą domowników oraz przyjmujesz gości, półka może podnieść walory dekoracyjne pomieszczenia. Możesz na nim ustawić ozdobny wazon, kilka artystycznych drobiazgów, które na stole lub komodzie tylko niepotrzebnie zajmowałyby miejsce albo ramki ze zdjęciami z poprzednich wakacji, które z dumą zaprezentujesz odwiedzającym cię znajomym. Przy okazji jest to dobre miejsce do umieszczenia pilota od telewizora, tak aby dzieci nie mogły sięgnąć po niego bez twojej zgody. 

Półki na ścianę z drewna  – sypialnia 

Na parapecie brakuje miejsca na twoje ulubione roślinki? A może potrzebujesz dodatkowego miejsca na swoje ulubione książki? Półka w sypialni zawsze znajdzie zastosowanie. Jeśli dzielisz pokój ze swoją drugą połową, każde z was może mieć własną półkę, jako odrobinę prywatnej przestrzeni. Drewniana półka nad łóżkiem może też pełnić funkcję szafki nocnej. Pamiętaj tylko, aby nie wieszać jej zbyt nisko. W przeciwnym razie możesz kiedyś nabić sobie guza, przy zbyt szybkim wstawaniu. 

Półka na ścianę z drewna – kuchnia 

Kuchnia bez półek to na ogół chaotyczna kuchnia. W tym pomieszczeniu stosunkowo trudno utrzymać porządek, jeśli nie zadba się o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni. Na stronie https://stolywood.pl/kategoria/polki/ zamówisz półkę drewnianą, robioną na wymiar, którą dopasujesz idealnie do potrzeb pomieszczenia. Dzięki temu zyskasz dodatkowe miejsce na niezbędne artykuły spożywcze, przyprawy czy przyrządy kuchenne, a dbanie o porządek stanie się prostsze. 

Leave a Comment