Blog

Odpowiedni styl Twojego mieszkania zależy w dużej mierze od jego wielkości i Twojej osobowości. Dodanie charakteru i funkcji do studia lub mieszkania z jedną sypialnią może pomóc zmaksymalizować przestrzeń pomocy na mniejszych planach pięter. Ten przewodnik dostarczy najemcom inspiracji do kupowania wystroju mieszkania i przydatnych pomysłów na dekorację mieszkania, aby Twoje mieszkanie było jak w domu.

Rustykalny wystrój mieszkania

Jeśli Twoja mała przestrzeń wymaga unowocześnienia, kiedy nie możesz wstrząsnąć starymi meblami, kilka rustykalnych akcentów doda uroku Twojemu mieszkaniu. Styl rustykalny współgra z różnorodnym wystrojem, od minimalistycznego po przybrzeżny – może nadać każdej przestrzeni przytulny wygląd. Meble i akcesoria, takie jak drzwi do stodoły, słoje murarskie, stoły wiejskie natychmiast nadadzą Twojej przestrzeni rustykalny styl. Dodaj dekoracyjne wózki, rustykalne oświetlenie i inne akcesoria z elementami w kratę, futro, drewno i ciemne metale, aby nadać rustykalny urok Twojej przestrzeni.

Industrialny wystrój mieszkania

Odśwież wygląd swojego mieszkania dzięki wzornictwu przemysłowemu z wyrazistymi akcesoriami i urządzeniami ze stali nierdzewnej. W wystroju industrialnym otwarta przestrzeń jest kluczowa. Uporządkuj i idź tak minimalnie, jak tylko możesz. Jeśli masz jakieś surowe elementy w swojej przestrzeni, zagraj w to. Belki stropowe, postarzane ceglane ściany czy betonowe ściany to częste elementy wystroju industrialnego.

Nawet jeśli Twoje mieszkanie nie ma elementów, takich jak nierafinowane podłogi lub odsłonięte rury, które są podstawą tego stylu wystroju, istnieją inne sposoby na wykorzystanie tego motywu. Postaw ścianę ze sztucznej cegły z panelami ściennymi lub usuń dywan i połóż drewnianą (lub laminowaną) podłogę. Zmienione meble z drewna i metalu dodadzą ciepła Twojemu industrialnemu stylowi. Jeśli Twoja przestrzeń jest mała, dodaj eleganckie metalowe wózki barowe lub duże lustra, aby odbijać światło, które otworzy przestrzeń.

Wystrój apartamentu w stylu ogrodowym

Mieszkanie w mieście może sprawić, że będziesz tęsknić za większą ilością zieleni i akcentów natury w swoim miejskim mieszkaniu. Najważniejsze jest, aby paleta kolorów w całym małym mieszkaniu była jasna i efektowna, aby zachować żywy charakter ogrodu. Nie zapomnij o roślinach . Dodanie sukulentów lub roślin doniczkowych obok sofy lub akcentującego stołu może natychmiast dodać powiewu świeżego powietrza do każdej przestrzeni życiowej.

Aby uzyskać więcej kolorów, spróbuj dodać łatwe w uprawie orchidee na półkach i regałach. Drzewo w pomieszczeniach jest idealne do wypełnienia pustych narożników. Gdy już będziesz mieć zieleń, przeszukaj szopę ogrodową w poszukiwaniu starych narzędzi i garnków. Stare narzędzia ogrodowe zawieszone na ścianie w grupie tworzą ciekawą i eklektyczną ścianę galerii. Ustaw kolekcję doniczek, aby stworzyć centralny punkt na stole.

Futurystyczny wystrój mieszkania

Inteligentna technologia może wprowadzać innowacje i rozwijać wyjątkowe pomysły na dekorowanie mieszkania dzięki funkcjom takim jak oświetlenie z czujnikiem ruchu lub głośniki aktywowane głosem. Ten motyw dotyczący wystroju wnętrz obejmuje małe produkty technologiczne, takie jak piloty, które ułatwiają życie.

Inteligentne gadżety zapewniają większą energooszczędność niż standardowe urządzenia i są zazwyczaj łatwe i wygodne w użyciu. Inne futurystyczne lub nowoczesne elementy to abstrakcyjne kąty i neutralne szare lub czarne kolory. Dzięki temu mieszkanie zyskuje większy, wyrafinowany wygląd. Rozważ minimalistyczne lub nowoczesne obrazy ścienne, aby uzupełnić swój wystrój.

Leave a Comment