Blog

Głównym zadaniem każdej firmy jest pozyskiwanie nowych klientów. Gadżety reklamowe pozwalają poszerzyć ich grono i osiągnąć ich lojalność. Prezent biznesowy dla klienta to dobry sposób na podziękowanie za współpracę, to także dodatkowa okazja do zareklamowania firmy, marki czy produktu. Dlatego jako upominek promocyjny wykorzystuje się gadżety reklamowe, na których nanoszone jest logo firmy. Mogą to być zarówno proste, ale użyteczne prezenty, jak i bardziej oryginalne produkty, które naprawdę Cię zaskoczą. Upominki promocyjne są odpowiednie dla klientów biznesowych oraz pracowników każdej firmy.

Powody, dla których gadżety reklamowe są niezbędne

  • Wizerunek firmy – symbolika marki umieszczona na gadżecie reklamowym podkreśli status firmy.
  • Znaczący wzrost liczby klientów. Dobrze, gdy gadżety reklamowe z logo są używane na co dzień, to umożliwia kontakt wzrokowy z potencjalnymi klientami.
  • Wzmocnienie pozycji korporacyjnych. Stosowanie gadżetów reklamowych w biurze łączy mentalnie wszystkich pracowników w jednym zespole, szybko zmierzając w kierunku celu.
  • Prowadzenie kampanii reklamowych. Upominki promocyjne ze spersonalizowanym logo są idealne na nagrody i prezenty dla uczestników wydarzenia.
  • Świetne narzędzie do budowania partnerstwa. Dzięki małym, ale użytecznym upominkom funkcjonalnym można wyrobić sobie pozytywny stosunek do firmy, a także rozwiązać problematyczne lub konfliktowe sytuacje.

Wsparcie podczas wyboru gadżetów reklamowych

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży reklamowej jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi trendami. Wiemy czego chcą nasi klienci i każdemu z nich zapewniamy indywidualną fachową pomoc w doborze gadżetów reklamowych na imprezę promocyjną oraz odpowiednich narzędzi promocyjnych. Wprowadzając do oferty nowe produkty stawiamy na najbardziej popularne i ponadczasowe akcesoria.

Ze względu na swoją użyteczność gadżety reklamowe takie jak: zeszyty, długopisy, kubki, zegarki, odzież odblaskowa stały się integralną częścią kampanii promocyjnej, kształtując wizerunek wielu firm. Oczywiście tego typu upominki reklamowe pomagają zacieśnić więzi w relacjach biznesowych, dlatego staramy się oferować klientom nie tylko oryginalne, ale i użyteczne, funkcjonalne towary.

Odzież odblaskowa reklamowa z nadrukiem logo

Produkty odblaskowe to świetny prezent firmowy. Upominki reklamowe z logo i kolorami firmowymi podkreślają przynależność pracownika do firmy, zwiększają lojalność klientów oraz działają jako skuteczne narzędzie przyciągnięcia uwagi potencjalnego odbiorcy. Odzież odblaskowa reklamowa z nadrukiem logo to nieodzowna rzecz naszych czasów. Aby pracownicy wyglądali bardziej reprezentacyjnie i profesjonalnie, taka odzież może być oznakowana znakami firmowymi. Również ten element garderoby może być odpowiedni na uliczne promocje. Promotor w odzieży odblaskowej z logo firmy przyciągnie więcej uwagi innych.

Odblaskowa odzież reklamowa jest bardzo przydatna podczas nocnych treningów. Jeśli z jakiegoś powodu konieczne jest zorganizowanie nocnego joggingu lub jazdy na rowerze, takie ubranie uchroni przed wypadkami na drodze. Odzież odblaskowa jest skutecznym nośnikiem reklamy, ponieważ jest widoczna już na pierwszy rzut oka. Przy szyciu takich ubrań stosuje się wstawki odblaskowe, które działają jak reflektory, oddając światło z powrotem do kierowcy. Pomaga to wykryć osobę z dużej odległości.

Odzież odblaskowa reklamowa z nadrukiem logo (dostępne np. w ofercie sklepu Reklamowe24 – gadzety-reklamowe.com/section2/571-Odziez_odblaskowa) produkowana jest z materiałów fluorescencyjnych. Dostępne są jaskrawe odcienie czerwieni, żółci, pomarańczy, ich wyrazistość gwarantuje dobrą widoczność o poranku, o zmierzchu a także przy świetle dziennym i w czasie mgły. Nadruk logo nanoszony jest metodą sitodruku, transferu lub haftu komputerowego.

Na odzież odblaskową reklamową składają się: kurtki (z kapturem lub bez) płaszcze, bezrękawniki, bluzy, polary, koszulki (polo lub T-Shirt), spodnie robocze, czapki, kamizelki. Dostępne są także takie elementy odblaskowe jak: opaski, szelki bezpieczeństwa, paski. Odzież odblaskowa reklamowa z nadrukiem logo wykonana jest najczęściej z poliestru, dzięki czemu jest nieprzemakalna, oddychająca i izolująca przed zimnem.

Leave a Comment