Blog

Spotkałeś się kiedykolwiek z pojęciem Transforming Communication? Interesuje Cię rozwój i chciałbyś wiedzieć, jak poprawiać swoje relacje – nie tylko biznesowe, ale również osobiste? Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, w którym opiszemy, czym jest Transforming Communication i czego może nauczyć Cię kurs trenerski TCT Akademia Lidera.

Kurs trenerski TCT Akademia Lidera – kto powinien się na niego zapisać?

Być może natrafiłeś w sieci na Kurs Trenerski TCT Akademia Lidera, ale nie do końca jesteś przekonany, czy powinieneś z niego skorzystać. Podpowiemy Ci, na czym polega taki kurs i dla kogo jest przeznaczony. Kurs trenerski TCT Akademia Lidera jest międzynarodowym, certyfikowanym kursem kompetencji, który prowadzony jest przez nowozelandzkiego coacha Richarda Bolstada, który znany jest także jako twórca metody Transforming Communication. Metoda ta, którą na język polski tłumaczy się jako “komunikację przekształcającą” bądź “komunikację, która przekształca” opiera się na założeniu, że to, jak mówimy, wpływa nie tylko na nas, ale także na otaczającą nas rzeczywistość.

Kurs trenerski TCT Akademia Lidera jest to w dużym skrócie trening najważniejszych kompetencji przywódczych i obejmuje między innymi licencję do nauczania Transforming Communication. Kursy prowadzone przez uznanego coacha i negocjatora Richarda Bolstada od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Dla kogo kurs trenerski TCT Akademia Lidera jest najbardziej polecany? Przede wszystkim dla liderów projektów, członków zarządów, właścicieli dużych firm, dyrektorów, doradców, managerów, coachów czy mediatorów. Co ważne, warunkiem koniecznym, aby móc zapisać się na ten kurs jest ukończenie kursu Transforming Communication (u licencjonowanego trenera!) i Praktyk NLP lub jemu równoważnego.

Kurs specjalnie dla Pań – Kobieta Biznesu

Interesują Cię także inne kursy niż ten opisany powyżej? Jesteś kobietą? Koniecznie powinnaś zainteresować się szkoleniem organizowanym przez Mistrzowską Szkołę Coachingu – Kobieta Biznesu. Dzięki pracy z coachem dowiesz się między innymi, jak budować wartościowe relacje, jak rozpoznawać i rozwiązywać konflikty, jak zarządzać pieniędzmi czy budować swój wizerunek. Co ważne, na koniec kursu Kobieta Biznesu oprócz certyfikatu ukończenia kursu, otrzymuje się Międzynarodowy Certyfikat Transforming Communication!

Dlaczego tego typu kursy są tak chętnie wybierany przez kobiety? To proste – po prostu są one skuteczne i realnie wpływają na ich życie. Mają charakter warsztatów, podczas których kobiety odnoszące sukcesy (zarówno na polu zawodowym, jak i osobistym), dzielą się swoją praktyczną wiedzą i metodami działania. Dzięki temu uczestniczki kursu poznają tajniki czerpania z życia pełnymi garściami. Ty też chciałabyś żyć pełnią życia? Nie bój się korzystać z doświadczenia innych i śmiało bierz udział w wielu pomocnych kursach i szkoleniach.

Leave a Comment