Blog

Strialys to specjalistyczny kosmetyk, który wybierany jest do walki z rozstępami. Zawiera starannie skomponowane składniki aktywne, które działają na skórę na wielu poziomach, dzięki czemu przyspieszają jej regenerację i odbudowę. Oprócz wyselekcjonowanych składników aktywnych znaczenie ma także ich wzajemne odziaływanie, jak i stężenie. Co powinien zawierać dobry produkt?

Poznaj krem na rozstępy Strialys

Strialys na rozstępy to kosmetyk o dobroczynnym działaniu na skórę. Wybierając krem na rozstępy należy przede wszystkim zwrócić uwagę na jego skład, ponieważ to właśnie składniki aktywne odpowiadają za jego skuteczność. W związku z tym należy zwrócić uwagę na wszystkie składniki o właściwościach ujędrniających, nawilżających i napinających skórę. Pomocne są także składniki aktywne, które przyspieszają mikrokrążenie oraz regenerację skóry. Warto poszukać produktu, który w swoim składzie zawiera między innymi:

  • kofeinę,
  • ekstrakt z bylicy bożego drzewka,
  • ekstrakt z ruszczyka kolczastego.

Aby krem Strialys przyniósł oczekiwane skutki poprawy wyglądu skóry, należy go stosować regularnie. Producent wskazuje, aby aplikację wykonywać codziennie, najlepiej rano i wieczorem na suchą i oczyszczoną skórę. Produkt należy nakładać na wszystkie partie ciała, na których widoczne są rozstępy. Najczęściej krem nakładany jest na brzuch, uda, pośladki, ale także ramiona, łydki czy plecy. Produkt powinien być stosowany co najmniej przez kilka tygodni, zwykle jednak kuracja powinna trwać dłużej.

Dzięki regularnemu stosowaniu preparatu można osiągnąć naprawdę dobre efekty, w tym przede wszystkim poprawić poziom nawilżenia skóry. Dobrze nawilżona skóra jest mniej podatna na uszkodzenia i pękanie. Ponadto skóra staje się bardziej elastyczna i napięta, a jednocześnie wygładzona. Rozstępy stają się jaśniejsze lub całkowicie znikają.

Strialys krem na rozstępy – charakterystyka

Kosmetyki Strialys to specjalistyczny produkt, który zawiera starannie skomponowane składniki aktywne. Niweluje widoczne rozstępy, a jednocześnie zapobiega powstawaniu kolejnych. Skutecznie nawilża skórę, przywracają jej komfort, ujędrnia i uelastycznia. Skuteczność produktu potwierdzają badania kliniczne. W kosmetyku znajdują się między innymi:

  • kofeina,
  • ekstrakt z kociego pazura,
  • ekstrakt z ruszczyka kolczastego,
  • Dipalmitynian hydroksyproliny.

Strialys krem na rozstępy to produkt o wszechstronnym działaniu. Jego stosowanie w ciąży należy jednak skonsultować z lekarzem. Jeśli lekarz nie znajduje przeciwwskazań do jego używania, można produkt bezpiecznie stosować.

Strialys na rozstępy opinie

• „Od razu polubiliśmy się z aplikatorem. Pompką ściąga całą zwartość buteleczki, nie trzeba rozcinać opakowania, żeby wygrzebać końcówkę produktu.”
• „Kupiłam córce, która jest nastolatką. Mi po okresie dojrzewania zostały białe rozstępy, więc chciałabym żeby ona tego unikła. Córa zadowolona, żadnych rozstępów nie widać.”
• „Delikatny i plus zdecydowanie na formułe. Jest lekko i nie klei się jak maści na rozstępy. Rozjaśnił mi zaróżowiałe już rozstępy i pozostawił skórę bez rozstępów.”

Podsumowanie

Podsumowując, krem na rozstępy, który stosowany jest systematycznie, istotnie poprawia kondycję skóry i zmniejsza widoczność rozstępów. Warto go zatem wprowadzić jak najwcześniej do codziennej pielęgnacji skóry dotkniętej tym problemem.

FAQ

1. Czy krem Strialys zawiera chemiczne dodatki?
Nie, krem zawiera wyłącznie składniki aktywne pochodzenia naturalnego, najczęściej wyciągi roślinne. Jest zatem całkowicie wolny od syntetycznych dodatków, które mogą podrażniać skórę.

2. Czy Strialys jest odpowiedni dla nastolatek?
Tak, krem zawiera wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego, których skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone badaniami, dlatego jest odpowiedni również dla nastolatek, których skóra jest jeszcze młoda i delikatna.

3. Czy Strialys jest odpowiedni dla mężczyzn?
Tak, krem mogą używać także mężczyźni zmagający się z rozstępami na skórze. Wykazuje taką samą skuteczność zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet. W związku z tym najważniejsze jest regularne stosowanie produktu zgodnie z zaleceniami i wskazaniami producenta. Najlepiej aplikować produkt co najmniej raz dziennie, lepiej jednak nawet dwa razy dziennie.

Leave a Comment