Blog

Wellness Empire to salon znajdujący się na mapie kosmetycznej Warszawy, gdzie w profesjonalny sposób eksperci zadbają o Twoją urodę i dobre samopoczucie. Salon kosmetyczny i gabinet medycyny estetycznej został stworzony z myślą o wszystkich osobach, które chcą poczuć się pięknie i młodo. 

Odzyskaj pewność siebie – salon kosmetyczny Mokotów 

Kosmetologia jest naszą pasją. Stworzyliśmy zespół, w którym łączą się kompetencje z zakresu profesjonalnej kosmetologii z medycyną estetyczną. Ponadto w Wellness Empire (https://wellness-empire.pl) oferujemy klientom pełen wachlarz zabiegów odmładzających, relaksujących, poprawiających urodę i pielęgnacyjnych.

Staraliśmy się dobrać ofertę w taki sposób, by odpowiadać na zapotrzebowania rynku. Szybki rytm życia, niewłaściwe jedzenie, stres, szereg czynników zewnętrznych, nieodpowiednia pielęgnacja – to wszystko ma wpływ na nasz wygląd. Dodatkowo liczne choroby, z którymi przyszło zmierzyć się naszym pacjentom odbijają się na ich urodzie. Zabiegi, które znajdują się w ofercie Wellness Empire są dedykowane pacjentom zmagającym się z rozstępami, cellulitem, nadmierna tkanka tłuszczową, zmarszczkami, brakiem jędrności skóry czy zmianami w cerze. 

Piękno – to harmonia między duszą, ciałem i umysłem 

W ofercie naszego salonu kosmetycznego na Mokotowie można znaleźć także innowacyjne technologie w walce z tkanką tłuszczową, relaksacyjne rytuały na twarz, szyję i dekolt, masaże dedykowane nie tylko kobietom, ale także mężczyznom. Dodatkowo polecamy indywidualną terapię fizjoterapeutyczną i kinezjotaping, które są kierowane do osób borykających się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów, będących po przebytych urazach, z dyskopatią, stanami pooperacyjnymi, zespołami przeciążeniowymi, czy przebytymi kontuzjami. 

Co więcej, w ofercie salonu kosmetycznego na Mokotowie, można znaleźć szeroki pakiet kosmetologiczny: manicure, pedicure czy aromatyczne spa dla dłoni. To zabiegi, po których można poczuć się nie tylko pięknie, ale także odprężyć się i wyciszyć.  Niezwykle rozbudowaną gałęzią w ofercie Wellness Empire są zabiegi Hi-Tech. To terapie laserowe: radiofrekwencja, mezoterapia, fotoodmładzanie, zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, terapia przeciwtrądzikowa, endermologia. 

Cieszymy się, że mamy możliwość na bieżąco rozbudowywania naszej oferty. Dlatego wsłuchujemy się w sugestie i potrzeby naszych klientów i nieustannie szkolimy się, by sprostać ich wymaganiom. Śledzimy także trendy rynku pod kątem zabiegów. Kładziemy duży nacisk na profesjonalną kadrę, dlatego pacjentami zajmują się eksperci z poszczególnych dziedzin kosmetologii, fizjoterapii czy medycyny estetycznej.

Leave a Comment