Blog

Ograniczona przestrzeń w biurze wymaga od przedsiębiorców kreatywnego myślenia. Muszą oni zadbać o funkcjonalność miejsca pracy, aby warunki w nim panujące nie utrudniały nikomu wykonywania obowiązków służbowych. Na szczęście istnieją akcesoria, które mogą w tym pomóc.

Jakie akcesoria pomogą usprawnić pracę?

W biurze powinna panować atmosfera sprzyjająca pracy. Tam, gdzie panuje hałas, może być trudniej z należytą starannością wypełniać swoje obowiązki. Z tego względu świetnym wyborem mogą okazać się budki akustyczne. Sprawdzą się szczególnie w biurach open space. Dzięki nim każdy, kto potrzebuje spokoju lub musi udać się na ważną rozmowę z klientem, ma własne miejsce odosobnienia. Praktyczną pomocą w biurze okażą się też fotele obrotowe, które umożliwią wielogodzinną pracę bez uszczerbku na zdrowiu kręgosłupa. Jeśli wybierzesz siedzisko z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak ruchome podłokietniki lub zagłówek, fotel będzie odpowiedni nawet dla osób z różnymi schorzeniami kręgosłupa. A co z organizacją miejsca na biurku? Świetnym rozwiązaniem ułatwiającym zachowanie porządku okaże się CBS Arm.

CBS Arm – nowoczesne ramię do monitora

CBS Arm to ramię do monitora, które szczególnie sprawdza się w przestrzeni biurowej. Warto po nie sięgnąć w sytuacji, gdy na biurku brakuje miejsca na dodatkowy monitor. Dzięki CBS Arm możesz uczynić biurko praktyczniejszym. Ramię zapewnia stabilność, więc nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo sprzętu. Na przykład na stronie https://www.bakata.pl/marki/cbs/ możesz sprawdzić jak prezentują się poszczególne modele. Do wyboru są bowiem warianty podtrzymujące nawet trzy ekrany naraz! Regulowane ramię pozwoli dopasować odległość od monitora w taki sposób, by oczy nie były przemęczone. CBS Arm jest dostępne również w wersji dla laptopów. Chociaż ramię jest w szczególności dedykowane pracownikom biurowym, mogą z niego korzystać również studenci czy uczniowie. W dobie nauki zdalnej, to niezbędna pomoc, która ułatwi dobre zorganizowanie sobie przestrzeni na biurku.

Leave a Comment