Blog

Osobiste zapraszanie gości na ślub stało się w Polsce tradycją. Staramy się odwiedzić wszystkie osoby, które chcemy, by pojawiły się w tym wyjątkowym dniu, by poinformować ich o tej radosnej nowinie. Ogromną wagę przywiązujemy także do papierowych zaproszeń. Chcemy, by były estetyczne i pasowały do stylu wesela. Czym jeszcze warto kierować się przy wyborze zaproszeń ślubnych?

Kiedy kupić zaproszenia ślubne?

Istnieje niepisana zasada mówiąca o tym, że zaproszenia ślubne wręczamy na 6 miesięcy przed uroczystością. Należy więc pamiętać, by do tego terminu mieć ustalone wszelkie szczegóły, takie jak data, godzina i miejsce. Zaproszenia najlepiej zamówić ok. 2 tygodnie wcześniej, gdyż tyle mniej więcej trwa ich realizacja. Jeżeli jednak zależy Wam na dodatkowej personalizacji zaproszeń ślubnych lub jakimś wyjątkowym elemencie, który wykonywany jest na zamówienie, czas ten może się wydłużyć.

Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne?

Zaproszenia na ślub powinny przede wszystkim podobać się Wam i wpasowywać się w Wasze gusta. Dobrze, by nawiązywały do stylu i kolorystyki, w jakim będzie Wasze wesele. Zaproszenia ślubne w wielu popularnych dzisiaj stylach i kolorach oferuje na przykład artMA. Zamawianie zaproszeń ślubnych w sklepie online jest niezwykle wygodne, a oferty są o wiele korzystniejsze cenowo niż w sklepach stacjonarnych.

Zaproszenia ślubne Rose Blush

Jaki kolor zaproszeń ślubnych wybrać?

Najpopularniejsze zaproszenia ślubne występują w kolorze białym z akcentami złota. To dobry wybór, jeśli nie możecie zdecydować się na inny kolor. Popularne są również zaproszenia z beżowymi lub srebrnymi wstawkami. Narzeczeni sięgają czasem po nieco bardziej oryginalne połączenia kolorystyczne, jak np. zaproszenia ślubne czarno-złote. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest zakupienie zaproszeń w kolorze przewodnim Waszego przyjęcia weselnego.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem są niezwykle oryginalne i mają wymiar osobisty. Zawsze wywołują uśmiech na twarzach zapraszanych gości oraz przyjemne odczucia. Zaproszenie ze zdjęciem będzie również wspaniałą pamiątką i z pewnością niektóre zaproszone osoby będą po latach wracały do nich z sentymentem.

Zaproszenia ślubne boho

Zaproszenia ślubne w stylu boho idealnie sprawdzą dla par młodych, które planują urządzić wesele w klimacie natury. Wtedy wręczone zaproszenie z pewnością wprowadzi gości w weselny nastrój. Styl boho jest naturalny i lekki, a mnogość wzorów, które możemy wykorzystać, sprawia, że z pewnością wybierzemy coś, co na zaproszeniu będzie prezentować się wyjątkowo.

Zaproszenia ślubne rustykalne

Motyw rustykalny często używany jest przez pary młode zarówno w zaproszeniach, jak i w dekoracji sali weselnej. To czerpanie z przyrody wszystkiego, co najlepsze: lekkości i mnogości barw. Do wykonywania zaproszeń ślubnych w stylu rustykalnym często wykorzystuje się ekologiczny papier, koronki i ozdoby jutowe. Czasem zamieszcza się również grafiki wykonane metodą akwareli.

Zaproszenia ślubne Misty Herbs

Zaproszenia ślubne w stylu glamour

Pary młode często decydują się na zorganizowanie wesela w stylu glamour. Wtedy idealnie sprawdzą się eleganckie, bogato zdobione zaproszenia ze złoceniami. Wykonane na wysokiej jakości papierze będą niezwykle eleganckie i miłe dla oka.

Przy wyborze zaproszeń ślubnych warto zwracać uwagę na to, by oddawały charakter uroczystości i przede wszystkim były w guście pary młodej. Wręczenie zaproszenia będzie jeszcze przyjemniejsze, gdy będzie ono podobało się zwłaszcza samym narzeczonym.

Leave a Comment