Blog

Bebetu.pl to sklep online, który w swojej ofercie posiada wyłącznie dobrej jakości produkty i zabawki, w większości wykonane z naturalnych materiałów, bezpieczne dla dzieci, z niesamowitym designem i w rozsądnych cenach. W sklepie znajdziemy pomysły na prezenty, inspiracje, zabawki i wyposażenie dla dzieci w każdym wieku. Wszystko oczywiście online, bez wychodzenia z domu, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Prezent dla niemowlaka chłopiec

Szukając pomysłów na prezent dla niemowlęcego chłopca warto postawić na praktyczne rozwiązania. Idealnie sprawdzi się tutaj zestaw prezentowy ze śliniakiem w odcieniach szarości i zieleni. Śliniak możesz wykorzystać podczas podawania posiłków, a miękki gryzak ukoi ból dziąseł malucha podczas ząbkowania. Kolejnym pomysłem może być Mata Playspot szaro – żółta, która będzie alternatywą dla standardowego dywanu. Mata jest miękka, wykonana z pianki i układana jak puzzle w wielu różnych konfiguracjach. Łatwo ją złożyć, będzie ozdobą mieszkania czy pokoju niemowlęcia, a dodatkowo spełni funkcję zabawki.

Prezent dla niemowlaka dziewczynka

Dziewczynki lubią być traktowane jak księżniczki, a wielu rodziców, szczególnie zakochanych w swoich pociechach tatusiów, chce je rozpieszczać i przychylać nieba. Rewelacyjnym pomysłem dla dopiero co urodzonej dziewczynki będzie otulacz bambusowy w kwiaty. Delikatny i miękki otuli córeczkę delikatną tkaniną dając ciepło, a jednocześnie zapewniając dopływ świeżego powietrza. Mały, różowy kocyk – przytulanka z głową królika utuli do snu, dotrzyma towarzystwa w ciągu dnia, a z wiekiem, może stać się nierozłącznym przyjacielem najmłodszego członka rodziny.

Prezent dla chłopca i dziewczynki

Nieważne czy kupujemy prezent dla niemowlaka chłopiec czy prezent dla niemowlaka dziewczynka, na rozwój każdego dziecka będą miały wpływ książeczki w miękkich, pluszowych oprawach z elementami sensoryki. Spacery umilą zawieszane na wózkach spirale wielofunkcyjne. Spokojny sen podarujesz swojej dziecinie dzięki karuzeli montowanej na łóżeczku z kolorowymi światłami i przyjaznym dźwiękiem. Idealnie sprawdzą się też maty edukacyjne, pełne kolorów, dźwięków i kształtów, które wraz z wiekiem będą małego człowieka interesowały co raz bardziej, prowadząc go do poznawania nowych rzeczy, nazw i przedmiotów.

Leave a Comment