Blog

Lidl – supermarket blisko Ciebie.

Początki sieci sklepów sięgają lat 30. XX wieku. Niemieckie sklepy działają w ponad 20 krajach Europy i Świata i mogą pochwalić się jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań, pomagającym nam – klientom. Wprowadzane były one na długo przed konkurencją, bo już w latach 90. ubiegłego stulecia. Do takich innowacji należą:

  • wyposażenie większości sklepów w automaty, które zwracały kaucję za butelki szklane (znane bardziej za granicą, w Polsce spotykane bardzo sporadycznie, tylko i wyłącznie w dużych miastach,
  • otwarcie działalności w Internecie, co pozwoliło na dotarcie do większej ilości klientów oraz rozszerzenie działalności do sprzedaży internetowej części asortymentu.
  • wymiana kas fiskalnych, na laserowe skanery kasowe, które bardzo usprawniły działania sklepów oraz pozwoliły na zmniejszenie kolejek, co przełożyło się na o wiele większe zadowolenie wśród klientów.

Podobnie jak w wielu miejscach na świecie, tak i w Polsce Lidl cieszy się bardzo dużą popularnością – sieć dociera do bardzo wielu miejsc, nie tylko do dużych miast, ale i do tych bardziej prowincjonalnych. Lidl od dłuższego czasu oferuje on wypiekane na miejscu pieczywo, gwarantuje także świeżość i najwyższą jakość produktów spożywczych, chemii do sprzątania czy szeroki asortyment alkoholi (od lat 18.), które sieć często przecenia. Gazetki promocyjne Lidl to sposób na dotarcie do wielu klientów i poinformowaniu ich o nowej ofercie.

Gazetki promocje Lidl

Bardzo często sieć sklepów Lidl oferuje swoim klientom oferty dostępne tylko czasowo – nowe produkty, które są dostępne ze względu na przeprowadzaną akcję marketingową (Tydzień Włoski czy asortymenty typowe dla okresów czasowych tj. znicze na Święto Zmarłych, Ozdoby Świąteczne na Boże Narodzenie czy Petardy na Sylwestra.

Zaglądając do gazetek promocyjnych Lidla błyskawicznie przyswajamy najważniejsze informacje dotyczące produktów, które mogą nam się przydać i są akurat przecenione. Wszystko jest przedstawione w bardzo estetycznej, przejrzystej i miłej dla oka formie gazetki w formacie A5.

Leave a Comment