Blog

Chyba każdemu przedsiębiorcy zależy na czystej podłodze w swojej firmie. Wygląda ona profesjonalnie i sprawia, że klienci odwiedzający przedsiębiorstwo, przychodzą do niej z przyjemnością. Jeśli do firmy przychodzi bardzo dużo ludzi, nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować nad brudem przyniesionym z zewnątrz, szczególnie w trakcie brzydkiej pogody i dlatego tutaj rewelacyjnie sprawdzą się wycieraczki systemowe. Idealnie zbierają one zabrudzenia z butów gości, dzięki czemu wejście do twojej firmy zawsze będzie wyglądać czysto i profesjonalnie. Jeden z największych producentów wycieraczek systemowych to firma Alumatex. Tworzą oni wysokiej jakości maty pod drzwi, które będą cieszyły nawet najbardziej wymagających klientów. Jaka jest taka mata i dlaczego warto w nią zainwestować? O tym dowiecie się Państwo z poniższego artykułu.

Jakie są zalety wycieraczki systemowej?

Specjalna mata pod drzwiami to między innymi ochrona naszej podłogi. Zwykła materiałowa wycieraczka czy dywanik zamontowany w holu nie uchroni nas w 100% przed roznoszeniem brudu i zanieczyszczeniami. Wycieraczki systemowe doskonale zbierają piasek, błoto czy inne zanieczyszczenia, dzięki czemu firma może poszczycić się czystą podłogą i mieć pewność, że klienci chętnie będą wracać. Sprawdzi się idealnie nie tylko w większych przedsiębiorstwach czy galeriach handlowych, ale również na przykład w mniejszych sklepach, przez które przechodzi większa ilość osób.

Dzięki macie, która pochłania wilgoć, mamy zwiększony poziom bezpieczeństwa w swojej firmie. Będziemy mieli pewność, że nikt, czy to pracownik, czy klient, nie pośliźnie się na mokrej podłodze. Ponadto taka mata zamontowana pod drzwiami to oszczędność cennego czasu, który musielibyśmy tracić na częste mycie podłogi, aby ta zawsze wyglądała zachęcająco dla klientów i profesjonalnie.

Wycieraczka systemowa wewnętrzna czy zewnętrzna, jaka jest różnica?

Maty podłogowe zewnętrzne są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych, zatem niestraszne im działanie o każdej porze roku. Śnieg czy intensywne deszcze nie uszkodzą maty, dzięki czemu możemy cieszyć się idealnie czystą podłogą w swojej firmie. Zazwyczaj mają zamontowane specjalne szczotki, które doskonale zbierają brud z butów i zapobiegają ślizganiu się nawet przy bardzo niskich temperaturach, co zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo w przedsiębiorstwie. Natomiast jeśli są wykonane z gumowych materiałów, są bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych, na uszkodzenia mechaniczne czy korozję.

Maty wewnętrzne są zazwyczaj wykonane z filcowych wkładek, które cieszą się dużą wytrzymałością, świetnie czyszczą podeszwy butów, a przy tym mają działanie antypoślizgowe, co ma niebagatelne znaczenie, jeśli zależy nam na bezpieczeństwie w naszej firmie. Natomiast jeśli mają zamontowane specjalne szczotki, mamy gwarancję, że nasza podłoga zawsze będzie wyglądać świeżo i profesjonalnie. Zatem naprawdę warto zainwestować w ten innowacyjny sposób na czystą podłogę, ponieważ daje nam to oszczędność cennego czasu, a przy tym sprawia, że klienci chętnie do nas wracają, ponieważ wnętrze holu naszej firmy wygląda profesjonalnie i czysto.

Leave a Comment