Blog

Nie każdą kobietę natura obdarzyła obfitym biustem. To, co dla jednych kobiet jest zmorą dla innych jest kompleksem, zwłaszcza gdy telewizja, prasa i Internet kreują swój własny kanon piękna. Bez względu na to czy podążasz za trendami czy chcesz poprawić komfort swojego życia i mieć możliwość zadecydowania, jak powinno wyglądać Twoje ciało, a szczególnie piersi, zdecydowanie powinnaś przeczytać ten artykuł.

Operacja czy tabletki?

Operacja to bardzo droga inwestycja i duża ingerencja w ludzki organizm. Dodatkowo po operacji mogą pojawić się komplikacje, co może zniechęcać potencjalne pacjentki, nie wspominając o kosztach takiej operacji i koniecznej rekonwalescencji.

Na szczęście istnieje alternatywa, która w dodatku skomponowana jest z naturalnych składników, a mianowicie tabletki na powiększenie biustu. Ich cena również jest przystępną, więc wszystko przemawia na ich korzyść.

Działanie tabletek na powiększanie biustu

Magia? Nie! Tabletki na powiększenie piersi skomponowane zostały w taki sposób, aby dostarczyć organizmowi składników, które podnoszą w organizmie poziom estrogenów oraz stymulują gruczoły piersiowe. Tymi tajemniczymi składnikami są fitoestrogeny. Dla niewtajemniczonych, fitoestrogeny są to roślinne odpowiedniki estrogenu. Moc fitoestrogenów polega na tym, że nie niosą ze sobą żadnych skutków ubocznych. Działają podobnie do estrogenów – żeńskich hormonów, które mają między innymi wpływ na wzrost piersi podczas okresu dojrzewania. Ponadto niektóre preparaty nasilają syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra na piersiach (i nie tylko) staje się bardziej napięta i jędrna. Poza tabletkami, niektórzy producenci podchodzą do tematu kompleksowo i oferują w zestawie lub z możliwością dokupienia kremów i maści, które mają poprawić wygląd skóry piersi od zewnątrz i dodatkowo wspierać proces naturalnego powiększania biustu.

Skład tabletek na powiększanie piersi

Skład dobry preparatów na zwiększenie rozmiaru biustu powinien opierać się o naturalne składniki.

Możemy wymienić między innymi ekstrakt z kozieradki, kmin rzymski, koper włoski, ekstrakt z szyszek chmielu, ziela czerwonej koniczyny, kory wierzby białej czy izoflawonów sojowych, korzeń dzięgla chińskiego, owoc pieprzowca, drapacz lekarski. Pojawiają się w składzie również witaminy i pierwiastki, jak witamina C, E, A, B6 oraz mangan i żelazo.

Ranking najlepszych preparatów znajdziecie na stronie https://medsense.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu-ranking.

Efekty

Pierwsze efekty, w zależności od produktu, można zauważyć już w ciągu 14-30 dni stosowania. Należy jednak mieć na uwadze, że są to preparaty naturalne i każdy organizm będzie reagował w odpowiednim czasie na dostarczane składniki. Najważniejszym elementem jest systematyczność i stosowanie się do zaleceń na opakowaniu.

Leave a Comment