Blog

Kultura picia kawy jest w naszym kraju obecna w stopniu nie mniejszym, niż we Włoszech. polacy uwielbiają kawę we wszelkich odmianach, a gdy dostępne stały się wyszukane i supermodne ekspresy do przyrządzania przepysznych kawowych specjałów, wszyscy zapragnęliśmy, aby niezwykle aromatyczny zapach kawy prosto z ekspresu zagościł na stałe w naszych domach. Dzięki temu przemycamy pod własny dach atmosferę kameralnych kafejek, w których zawsze można napić się kaw najlepszego gatunku. W ostatnich latach ekspresy do kawy staniały, co przełożyło się na wzrost ich popularności. Który ekspres sprawdzi się na tyle znakomicie, że będziemy chcieli używać go każdego dnia?

Seaco – lider wśród ekspresów do kawy

Według informacji, które znaleźliśmy na niezwykle popularnym blogu http://www.straz-pozarna.nysa.pl/ najpopularniejszym w tej chwili ekspresem do kawy jest Seaco. Wykorzystywany jest przez baristów i restauratorów pracujących na całym świecie. Swoją niebywałą wręcz popularność zawdzięcza prostej formie, w której zawarto maksimum funkcji. Właściwie nie ma takiego rodzaju kawy, którego nie mógłby przygotować ten ekspres. Zwolennicy delikatnego latte z pewnością będą zachwyceni tak samo, jak wszyscy, którzy uwielbiają mocniejsze espresso. Ilość cukru oraz mleka można sobie swobodnie dozować wedle upodobań. Każdy domownik może w programie ustawić ulubiony rodzaj kawy, aby nawet kilka razy dziennie o dowolnie wybranej porze móc się cieszyć ulubionym napojem. Karafkę z mlekiem można łatwo zdemontować i na czas, gdy ekspresu nie używamy, umieścić w lodówce.

“Kawa (naprawdę) się nadawa!”

Tak mówiły słowa niezwykle popularnego niegdyś wiersza. Mleko stosowane w ekspresie ulega spienieniu, dzięki czemu kawa przygotowywana w specyficzny sposób ma zawsze łagodny smak i aksamitną powierzchnię pianki na szczycie kubka. Z tak przygotowaną, poranną kawą żaden dzień nie będzie nam straszny. Pracownicze obowiązki przy biurku staną się prawdziwą przyjemnością. Goście zaproszeni do nas na degustację z pewnością na długo nie zapomną specyficznego smaku i aromatu.

Leave a Comment