Blog

Nie ulega wątpliwości, że udział Polskiej reprezentacji w Mistrzostwach Świata to wielka szansa. Co warto wiedzieć o rywalizacji w grupach?

Mecze grupowe Polski na Mistrzostwach Świata 2022 – co warto wiedzieć?

Polska będąca w grupie C zagra kolejno z Meksykiem, Arabią Saudyjką oraz Argentyną. Pierwszy mecz polskiej reprezentacji rywalizującej z kluczowym rywalem -Meksykiem będzie miał miejsce 22 listopada we wtorek. Kibice będą mieli okazje śledzić zmagania piłkarzy na stadionie 974 w Doha. Kolejny mecz odbędzie się 26 listopada, kiedy to Polacy zagrają z reprezentacją Arabii Saudyjskiej. Pomimo że przeciwnik jest klasyfikowany, jako najsłabszy, będzie to niezwykle istotny mecz, ponieważ wygrana jest wręcz koniecznością, jeśli reprezentacja Czesława Michniewicza pragnie zagrać o puchar, a przegrana mogłaby być niezwykle dotkliwa, jeżeli chodzi o konsekwencje. Mecz będzie miał miejsce na Al Janoub Stadium w Al-Wakra. Warto podkreślić, że piłkarze z Arabii Saudyjskiej są przyzwyczajenia do gry w panujących tam warunkach. Ostatni z meczów grupy C będzie miał miejsce z jej faworytem, czyli Argentyną, która jest jednocześnie dwukrotnym mistrzem świata. Rozgrywka bez wątpienia będzie pełna emocji. Kibice będą mogli zobaczyć rywalizacje między Robertem Lewandowskim a Leo Messim. Mecz odbędzie się 30. listopada w Lusail Stadium. MŚ 2022 promocje bukmacherskie umożliwiają obstawianie, jakie będą wyniki poszczególnych rozgrywek.

Mecze grupy C – terminy

22 listopada : Argentyna – Arabia Saudyjska; Meksyk – Polska,

26 listopada: Polska – Arabia Saudyjska; Argentyna – Meksyk,

– 30 listopada: Polska – Argentyna, Arabia Saudyjska – Meksyk,

Mistrzostwach Świata 2022 grupy – kto ma szanse na finał?

Mistrzostwa Świata – grupy składają się z czterech różnych reprezentacji. Sumarycznie liczba grup wynosi 8. Każda z reprezentacji będzie miała okazje rozegrać mecz każdym z członków grupy. Do niekwestionowanych faworytów można zaliczyć reprezentacje pochodzące krajów Ameryki Południowej, jak Argentyna, czy Brazylia, a także europy wśród których można wymienić Belgię, Hiszpanie, a także Anglię. Ważnym przeciwnikiem może być również Francja, która poprzednio otrzymała tytuł mistrza świata.

Zakład bez ryzyka? Sprawdź jakie możliwości dają meczyki.pl!

Leave a Comment