Blog

Ubiór często jest tym, co decyduje o pierwszym wrażeniu – w zależności od tego, co nosimy, możemy być różnie postrzegani. Warto zatem zadbać o odpowiednią stylizację, która dopracowana jest w najmniejszych szczegółach. Pamiętajmy, iż właśnie one podkreślają całość i decydują o ogólnym kształcie całego ubioru. Dobrze jest zatem zadbać o szczegóły, takie jak pasek. W przypadku panów niebagatelną rolę odgrywa pasek do jeansów – element obowiązkowy do spodni ze szlufkami.

Paski do jeansów powinny znaleźć się w szafie każdego zadbanego mężczyzny. W zależności od danej okazji zakłada się przecież odmienne paski. W sytuacjach formalnych jedynym słusznym wyborem są paski skórzane – są one najbardziej eleganckie. Pasek odpowiedni na wyjątkową okazję powinien posiadać srebrną, prostą klamrę. Skórzany pasek ze srebrną klamrą to podstawa wśród męskich dodatków. Warto zatem zainwestować w taki rodzaj paska, gdyż z pewnością odwdzięczy nam się on podczas przygotowania stylizacji na formalną okazję. Będziemy wówczas mieli pewność, iż wyglądamy elegancko i zgodnie z obowiązującymi zasadami dress code’u.

Paski do jeansów, które są odpowiednie na nieformalne okazje, dają dużą większą swobodę. Można tutaj śmiało zaszaleć ze wzorami i barwami na klamrze, gdyż nie obowiązują żadne sztywne zasady, których należy przestrzegać. Paski do spodni jeansowych mogą być parciane, materiałowe bądź plecione. Im mniej formalna okazja, tym większa swoboda w doborze paska – to jedyna zasada, której warto przestrzegać.

Każdy elegancki mężczyzna z pewnością zna zasadę, według której absolutnie zabronione jest zakładanie materiałowego paska do garnituru – świadczy to o kompletnej modowej ignorancji i nieznajomości tematu. Warto zatem pamiętać, aby, decydując się na garnitur, dobrać do niego odpowiedni rodzaj paska. Dbałość o szczegóły wykańczające stylizację jest niezmiernie ważna, z czego z pewnością zdają sobie sprawę wszyscy panowie dzierżący palmę pierwszeństwa wśród elegantów, a także prawdziwi pasjonaci mody.

Paski dostępne w ofercie naszego sklepu to gwarancja wysokiej jakości i wyrobu, który będzie służył na lata. Polska produkcja gwarantuje niebywały komfort noszenia przez długi okres czasu. Paski występują w bogatej gamie kolorystycznej – można zatem bez trudu wybrać barwę odpowiednią dla siebie. To idealna propozycja na prezent dla każdego eleganckiego mężczyzny, który ceni sobie dbałość o detale.

Eleganckie dodatki znajdziecie na stronie Modini Prestige

Leave a Comment